Pomoc   Zapytanie   Kontakt   www.promy.pl

WYCIECZKI PROMOWE ORAZ LOTNICZNE NA ISLANDIĘ

Home
Islandia promem
Islandia samolotem
Islandia
Przydatne informacje
Nasza wyprawa
Promy
Kontakt
 
 
 
  Newsletter

      Chcesz dostawać informacje
      o nowych wycieczkach.
 
      Wycieczki
powrót >>
od 640 EURO
 

  Islandia cały rok
zapytanie rezerwacja

Wyprawa na własną rękę 2017

terminy: cały rok 2017

Skomponuj własną wyprawę, zabierz rodzinę, znajomych i oczywiście swój samochód aby odkryć Islandię po swojemu, na własną rękę!

Nie szukaj daleko - wejdź na naszą stronę internetową, a my pomożemy Ci zakupić bilet na jedyny pływający prom "Norrona" Armatora Smyril-Line z Dani do Islandii w roku 2016 i już dostępnej w sprzedaży oferty na 2017 rok!!! 

Zapraszamy do przesłania rezerwacji z naszego systemu sezon 2017 już się rozpoczął możesz już zakupić bilet!

 

                                      www.promy.pl     

 

Jedynie co musisz - to wypełnić krótki formularz na stronie wybierając: trasę, termin rejsu, ilość osób, rodzaj kabiny i rodzaj pojazdu. W odpowiedzi otrzymasz wycenę oraz informację o dostępności miejsc na rejs wraz z linkiem do kontynuacji zamówienia i wpłaty on-line. Jeśli termin rejsu jest odległy a Twój bilet droższy niż 1500 Euro możesz dokonać rezerwacji i wpłacić 40% zaliczki. Na 45 dni przed rejsem będziesz zobowiązany dokonać dopłaty do ceny biletu zgodnie z warunkami płatności zawartymi w warunkach rezerwacji i na tej podstawie otrzymasz bilet na prom. Jeśli chcesz wykupić posiłki na promie wystarczy w uwagach podać tą informację, kupując je wcześniej niż na promie otrzymasz rabat.

W okresie wakacyjnym od 10.06.2017 do 19.08.2017 możesz dodatkowo odwiedzić Wyspy Owcze:

- wybierz rejs z Hirtshals (Dania) w sobotę z 3-dniowym postojem w Torshavn. To wystarczający czas na odwiedzenie ciekawych miejsc cudownej Wyspy. We środę znów zagościsz na promie i dopłyniesz na Islandię do portu Sejdysfjordur.

- wybierz rejs z Hirtshals we wtorek wówczas popłyniesz bezpośrednio na Islandię i juz w czwartek rano ciesz się urokami Wyspy.

Przy rezerwacji na stronie nie pobieramy dodatkowych kosztów za rejs - cena Armatora Smyril-Line jest ceną dostępną na naszej stronie dlatego bezpiecznie możesz dokonać zakupu on-line. W przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować, a my pomożemy odpowiedzieć na Twoje pytania.

Spiesz się! Miejsca na promie szybko sie kończą, a to jedyny pływający prom na Islandię, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem!

Zapraszamy i życzymy przyjemnej podróży.

 

 


 

 
    ilość odwiedzin: 366774, dzisiaj: 105 Copyright PETPOLONIA